Elektrikář pro švýcarskou tepelnou elektrárnu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je spolehlivým výrobcem a dodavatelem elektřiny a tepla a patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v kladenském a zlínském regionu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář pro švýcarskou tepelnou elektrárnu.

Náplň práce

  • provádění manipulací na zařízeních NN, VN z místních ovládacích panelů dle požadavků
  • diagnostika poruchových stavů jejich vyhodnocování a přijímání nápravných opatření
  • zajišťování el. zařízení NN, VN dle požadavků provozu a údržby pro provádění oprav a revizí
  • provádění údržby a oprav na kabelových rozvodech, provádění kontroly a údržby VN motorů a transformátorů
  • preventivní kontroly a opravy elektrických zařízení
  • zodpovědnost za svěřené technické zařízení úseku elektrorozvodů na elektrárně a v lokální distribuční síti po dobu trvání směny
  • zodpovědnost za vydávání, vedení a ukončování B příkazů při provádění prací na VN zařízení
  • zodpovědnost za bezpečnost a správné zajištění el. zařízení při předávání zařízení do opravy

Požadavky

  • úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, případně střední odborné vzdělání v oboru elektro
  • PLATNOU vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 do 1 000 V, nad 1 000 V velkou výhodou, případně doložitelnou praxi na VN zařízení
  • ŘP skupiny B
  • znalost příslušných ČSN norem
  • zájem o technologie, případně ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 18 000 Kč/rok po uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou
  • benefity vyplácené formou cafeterie ve výši 9 000 Kč, stravenky v hodnotě 80 Kč
  • v případě plně kvalifikovaného a zkušeného kandidáta z oboru - náborový příspěvek
  • další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
  • místo výkonu práce: Kladno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3637837  Dátum zverejnenia: 5.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.