Junior tester softwaru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Junior tester softwaru pro vývoj aplikací v oboru CAD a správy technických dat (PDM/PLM). Vaším úkolem bude návrh a realizace testů desktopového softwaru pod MS Windows ve spolupráci s týmem programátorů, podpora hotline a případně tvorba uživatelské dokumentace.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (IT, technické obory)
  • důkladnou uživatelskou znalost Windows, Microsoft Office
  • znalost AJ: aktivní písemný projev, komunikace po telefonu
  • analytické a logické myšlení, pečlivost, systematičnost a vytrvalost
  • serióznost, aktivní přístup, komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce

Oceníme (není podmínkou):

  • předchozí zkušenosti s testováním softwaru
  • praxi v oboru IT
  • alespoň částečnou znalost němčiny

Na co se můžete těšit:

  • zázemí stabilní společnosti s mezinárodní klientelou
  • zajímavou práci na ambiciózních projektech s využitím moderních softwarových technologií
  • přátelskou a otevřenou firemní kulturu
  • firemní akce
  • pracoviště v centru Prahy (blízko Letenských sadů)

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost částečného homeoffice
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • kurzy AJ
  • odborná školení
  • motivující systém odměňování

Hledáme pouze HPP, záměrem je dlouhodobý pracovní vztah. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nástup možný od 15.04.2019.

Klientem je softwarová firma zabývající se ve spolupráci s německým partnerem vývojem aplikací pro CAD ve strojírenství a pro správu technických dat (PDM/PLM). Jejich řešení na vysoké technické úrovni se používají u zákazníků po celém světě. Úzce spolupracují s firmami Siemens (CAD systém Solid Edge) a Dassault Systèmes (SOLIDWORKS). Firma existuje od roku 2006 a v současné době má přes 20 spolupracovníků.

Jedná se o menší společnost, která je koncentrovaná na vývoj svého produktu. Díky tomu může nabídnout nejen jedinečné pracovní podmínky, přátelský a neformální kolektiv, ale také prostředí bez procesů, s plochou organizační strukturou a bez explicitně definovaných rolí. Každá pozice nabízí dostatek svobody k uplatnění vlastní invence a všech dalších schopností, ať již analytických či tvůrčích.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3657404  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.