Elektromontér - celá ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá montážemi trakčního vedení, vyhřívání výhybek a dalšími montážemi speciálních elektro zařízení pro železnici a MHD v Čechách i ve světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér - celá ČR.

Náplň práce:

  • montážní práce na elektro zařízeních
  • osvojení si specifických činnosti, které povedou k odbornosti na dané pozici

Požadujeme:

  • dokončené SŠ nebo SOU, pozice je vhodná i pro absolventy
  • flexibilitu – práce na různých místech území ČR
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • sídlo společnosti Praha – Kobylisy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3658591  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.