Strojník pro obsluhu strojů pro výstavbu silnic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se ve svém oboru pohybuje již 83 let, a která se zaměřuje na železniční, silniční, inženýrské, pozemní stavby a další, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník pro obsluhu strojů pro výstavbu silnic.

Náplň práce:

  • obsluha stavebních strojů pro výstavbu silnic (finišer pro pokládku asfaltových směsí, nebo silniční fréza)
  • provádění strojní pokládky asfaltových směsí
  • provádění základní údržby a drobných oprav strojů

Požadujeme:

  • min. vyučení
  • praxi v obsluze stavební techniky (bagr, buldozer, válec, atd.)
  • praxi u pokládkové čety (obsluha stroje) – výhodou
  • zájem o stavební stroje a techniku
  • ŘP sk B.
  • strojnický průkaz nebo ŘP sk. C – výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost
  • pracovitost, samostatnost

Nabízíme:

  • práci na HPP v silné mezinárodní společnosti s 83 - letou tradicí v oboru
  • dlouhodobou jistotu zaměstnání u stabilní stavební společnosti
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • možnost zvyšování kvalifikace (zaškolení pro uchazeče bez delší praxe, zdarma obnovení nebo rozšíření strojnického nebo řidičského průkazu)
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené + dodatkovou dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zlevněné volání u mobilního operátora
  • přesčasové a víkendové příplatky
  • příspěvek na kulturu, sport, volnočasové aktivity, atd.
  • místo výkonu práce na stavbách výhradně v regionu Brno (+ okolí do 30 km)
  • pro mimobrněnské možnost ubytování v Brně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3669404  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.