.NET Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s 25-ti letou působností, zaměřující se na dvě základní oblasti: vývoj systémů především ekonomického charakteru, hledáme vhodné kandidáty na pozici .NET Developera.

Koho hledáme:

  • Vývojáře, kteří se orientují v návrhu aplikace, jsou komunikativní a zvyklí pracovat v týmu

Co bude náplní Vaší práce:

  • Jako .NET Developer budete spolupracovat na návrhu a vývoji projektu ekonomického systému Systém je stavěn na platformě .NET, využívá MVC a WPF, WCF, C#, MSSQL a ORACLE

Jaké jsou Vaše předpoklady:

  • .NET back-end (C#/WCF/SQL) - .NET 4,5+/C#, WCF/WebAPI, SQL/ORM
  • analytické myšlení
  • komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • znalost Aj na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
  • výhodou bude orientace v účetních systémech

Nabídka pro Vás:

  • práce na zajímavém dlouhodobém projektu s využitím moderních technologií
  • podíl na návrhu aplikace
  • agilní metodu vedení projektu
  • podporu dalšího vzdělávání
  • pracoviště v centru Prahy
  • neformální firemní kulturu
  • možnost částečného home office
  • firemní benefity (stravenky, penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené...)
  • zázemí a podporu stabilní a prosperující společnosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3689062  Dátum zverejnenia: 7.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.