Asistent/ka účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 35 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednoho z předních dealerů značky IVECO, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Asistent/ka účetní.

Náplň práce:

  • podpora účetní a postupné převzetí dalších činností
  • administrativa v rámci účetnictví – fakturace, komunikace s klienty a dodavateli
  • zpracování prvotních dokladů (faktury přijaté, vydané) a bankovních výpisů
  • komunikace s úřady při běžném vyřizování úkonů či při kontrole

Požadujeme:

  • min. vzdělání SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • praxe výhodou – pozice vhodná i pro absolventy
  • chuť učit se nové věci
  • loajalita

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • kariérní postup
  • benefit ve formě stravenek
  • zajímavou práci v ekonomickém oddělení
  • klidný a pohodový kolektiv
  • místo pracoviště: Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3691398  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 35 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc