Večerní sekretářka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největší mezinárodní právní kanceláří v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Večerní sekretářka.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce
  • Komunikace s klienty
  • Obsluha call centra
  • Příprava zasedacích místností
  • Objednávky kurýrů, taxi a občerstvení
  • Spolupráce s marketingovým a HR oddělením při organizaci společenských akcí
  • Komunikace s dodavateli
  • Práce s rezervačním systémem

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Vynikající znalost českého jazyka
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrá znalost Microsoft Outlook
  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce je vhodná především pro studenty vysokých škol
  • Práce na částečný úvazek (20 hodin týdně)
  • Pracovní doba od 17:00 do 22:30 (cca 10 služeb do měsíce a zástupy denních sekretářek v době dovolené či nemoci)
  • Kompetitivní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (Multisport karta, čerstvé ovoce, stravenky, skupinové lekce AJ, jóga, firemní akce)
  • Práce v centru Prahy ve stabilní mezinárodní advokátní kanceláři

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3691399  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.