Samostatná účetní - Praha 5

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou účetní firmu spolupracující s daňovým poradcem, s téměř dvacetiletou historií a pozitivním myšlením, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní – Praha 5.

Náplň práce:

  • samostatné zpracování a kontrola celého účetnictví menších společností v programu Abra a Premier
  • spolupráce s daňovým poradcem

Co požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe na pozici samostatné účetní min 3 roky
  • zkušenosti s programem Abra
  • pečlivost, samostatnost a odpovědnost

Co Vám mimo jiné nabízíme:

  • kolektiv s výbornými mezilidskými vztahy
  • možnost seberealizace a osobní rozvoj
  • žádné zákulisní hry, přímé, jasné a pravdomluvné jednání
  • pracovní dobu dle dohody, po ukončení zkušební doby možnost home office
  • příjemné a moderní kanceláře v blízkosti metra na Praze 5
  • nástup možný po dohodě od poloviny srpna

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3699964  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.