Servisní technik výtahů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní společnost poskytující komplexní služby v oboru výtahové techniky (zejména servis výtahů a modernizace), hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik výtahů.

Náplň práce:

  • servis a údržba výtahů v regionu Praha a Středočeský kraj
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů
  • týmová práce odborníků
  • po dalším zaškolení samostatná činnost na výtazích

Požadujeme:

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • praxi v oblasti servisu výtahů – výhodou
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) - výhodou
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost, osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • vstupní zaškolení
  • velmi zajímavá mzda
  • průběžné vzdělávání v oboru výtahů
  • zázemí prosperující a rostoucí firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • služební auto i pro soukromé účely
  • variabilní pracovní doba
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvky na stravování, životní a penzijní připojištění
  • finanční věrnostní program
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní společenské akce a další zajímavé benefity
  • místo výkonu práce: Praha a okolí

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3702743  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.