Projektant zdravotechniky a vodohospodářských staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projekční kancelář, která je zaměřená na návrhy a projekci technického zařízení budov zejména v oblasti zdravotně-technických instalací a plynových zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant zdravotechniky a vodohospodářských staveb.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • Základní znalost práce na PC – AutoCad, Cadcon, Revit (možné doučit)
  • Ochota učit se novým věcem

Náplň práce:

  • Práce na projektech od studie až po realizaci
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Práce s programy AutoCad, Cadcon, Revit

Nabídka:

  • Práce na HPP/ŽL
  • Práce vhodná pro absolventy/studenty
  • Perspektivní práce v menším kolektivu
  • Práce na zajímavých projektech v Praze, ČR i v zahraničí
  • Práce v příjemném prostředí a moderních kanceláří s veškerým technickým vybavením
  • Odpovídající platové ohodnocení moderním systémem odměňování s progresivními prémiemi
  • Pravidelné společné akce
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Nusle, v blízkosti metra Pražského povstání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3704852  Dátum zverejnenia: 27.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.