Skladník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a montáží žáruvzdorných vyzdívek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Hlavní výstupy pracovních činností a povinností:

  • plynulý tok materiálu a mechanizace na skladu v souladu s potřebami projektu/akce a skladovým hospodářstvím
  • zajištěné nakládky a vykládky zboží
  • zajištěná doprava ze skladu na stavby a zpět dle vyjednání s PM
  • skladovaný materiál v souladu s bezpečnostními předpisy

Hlavní pracovní činnosti a povinnosti:

  • dbá na pořádek, čistotu a účelné a bezpečné uložení vybavení a materiálu ve skladech
  • nakládá a vykládá dopravce
  • sleduje minimální množství a životnost skladových zásob, vydává nejstarší
  • třídí jednotlivé dodávky od dodavatelů
  • zajišťuje dopravu materiálu, strojů a zařízení ze skladu na stavby
  • připravuje vše pro zakázky (materiál, stavební vybavení aj.), dopravu vždy po dohodě s HT, P

Zodpovědnosti:

  • za stav skladových zásob
  • za přehlednost a účelnost uložení materiálů a vybavení
  • za pořádek, čistotu a zabezpečení bezpečnosti skladových prostor
  • hmotná odpovědnost
  • opravuje vybavení a nářadí v rámci své kvalifikace
  • za pohyb osob ve skladovém prostoru
  • za dodržování předpisů BOZP a PO příp. dalších v areálu

Pravomoci:

  • navrhovat materiály a vybavení k vyřazení
  • regulovat vstup do skladových prostor
  • odmítnout převzít materiál neodpovídající deklarovaným parametrům

Hlavní podmínky pro přijetí na pozici + kvalifikace:

  • vyučen v technickém oboru nebo SŠ technického, ekonomického směru
  • organizační schopnosti
  • min. 1 - 2 roky praxe
  • oprávnění na VZV - výhodou
  • řidičský průkaz B
  • řidičský průkaz sk. C - výhodou
  • znalost problematiky skladového hospodářství a BOZP a PO předpisů

Nabízíme:

  • možnost letní brigády, práce na HPP či part-time
  • odpovídající platové ohodnocení, cca od 100 Kč/hod
  • práce ve stabilní společnosti
  • místo výkonu práce: Kladno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3709865  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.