Technický pracovník - zpracování protokolů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v České republice, která se zabývá elektrotechnickými zkouškami za pomocí unikátních systémů na nejvyšší technologické úrovni, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický pracovník – zpracování protokolů.

Náplň práce:

  • Provádí kontrolu věcné správnosti textu protokolů ze zkoušek a jazykovou korekturu
  • Zajišťuje projednání a provedení oprav se zkušebním inženýrem
  • Konečné znění protokolů předkládá zkušebnímu inženýru ke schválení
  • Zajišťuje překlady protokolů do jiných jazykových mutací
  • Provádí grafické zpracování protokolů ze zkoušek, tisk textu, obrázků a grafů
  • Provádí kompletaci protokolů ze zkoušek, rozmnožení stanoveného počtu kopií a jejich vazbu
  • Vytváří elektronickou verzi protokolů ze zkoušek
  • Připravuje protokoly ze zkoušek k expedici a zajišťuje jejich odeslání zákazníkům
  • Spolupracuje při tvorbě vzorů a šablon protokolů
  • Vede evidenci protokolů ze zkoušek a spravuje archiv protokolů
  • Zajišťuje uložení datových souborů protokolů ze zkoušek na serveru

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, v oboru elektrotechniky je výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe v oboru elektrotechniky je výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Ochota pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Dobré platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené + 3 dny sick days
  • Stravenky
  • Kurzy Aj v rámci pracovní doby
  • Možnost stáže v zahraničí
  • Místo výkonu práce: Praha- Běchovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3713888  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.