Mechanik pneuservisu-Automechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící do skupiny Michelin, provozující pneuservis a autoservis, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik pneuservisu/ Automechanik.

Náplň práce:

Do týmu našeho klienta hledáme mechanika servisu, který se bude starat o nákladní pneumatiky našich zákazníků při plánovaných prohlídkách či opravách defektů. Nebo bude provádět autoservisní činnost osobních vozidel. Budoucí Mechanik má k dispozici zkušeného pracovníka, který je vždy na blízku. Mechanik tím brzy získá dovednost pro samostatnou činnost třeba i mechanika mobilního servisu pro práci v terénu.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru automechanik je výhodou
  • ŘP sk. B je výhodou
  • Praxe v autoservisu nebo pneuservisu je výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Dobré platové ohodnocení vč. bonusové složky za splnění cílů
  • Věrnostní odměny a bonusy za doporučení nových kolegů
  • Stravenky
  • 20 dnů dovolené
  • Možnost čerpat až 3 dny sick days
  • Mobilní telefon (tarif i pro rodinné příslušníky)
  • Výuku angličtiny
  • Příspěvek na pojistku odpovědnosti
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Strakonice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3719993  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.