IT administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele služeb v oblasti geodetických prací na území celé Evropy, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT administrátora.

Náplň práce:

  • Odpovídá za bezproblémový chod IT systémů
  • Fyzické a virtuální servery ve více lokalitách
  • Webové služby
  • Dostupnost klíčových dat
  • Zálohování
  • Bezpečnost
  • Monitoring
  • Správa koncových PC a NTB
  • Výběr nového HW a SW
  • Podpora uživatelů v ČR a v zahraničí (24/7)
  • Office 365
  • Sharepoint
  • Inventarizace majetku - HW a SW
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli HW, SW, telekomunikace
  • Správa zabezpečovacího systému
  • Zpracování dokumentace a analýz pro podporu prodeje obchodního oddělení
  • Konzultace s kolegy, jak zlepšit a zefektivnit jejich práci
  • Sebevzdělávání

Požadujeme:

  • Správce IT s mírně pokročilými znalostmi a problematiky IT světa
  • SOŠ s technickým zaměřením
  • Praxe není nutná – ale je nutné se chtít učit. Ideálně mít IT jako koníček a tak mu věnovat všechen volný čas.
  • Věci dotáhnout do konce. Implementovat nové systémy pro jednodušší a rychlejší správu, monitoring, automatizaci.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Školení
  • Mobilní telefon, notebook
  • HPP, fixní plat 25-45000 Kč dle zkušeností (nebo k jednání při přidané hodnotě kandidáta)
  • Místo výkonu práce: kancelář Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3729699  Dátum zverejnenia: 1.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 45 000 Kč/měsíc25000 Kč/měsíc