Technik/Technická podpora

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího světového výrobce a dodavatele řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik/Technická podpora.

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory našim koncovým uživatelům, i našim B2B partnerům (osobně, po telefonu, e-mailem)
  • Testování produktů a podávání informací o nových produktech zákazníkům
  • Evidování a vyřizování reklamací
  • Zajišťování servisů, vč. případných výjezdů za zákazníky apod.
  • Občasná komunikace s technickým oddělením v zahraničí
  • Prezentování produktů příchozím zákazníkům na našem showroomu

Požadujeme:

  • Minimálně vyučení v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • ŘP sk. B a být aktivním řidičem
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • Být dobrým parťákem, jak pro svůj tým, tak napříč celou organizací
  • Ochotu pomoci druhým a být pro ně oporou
  • Upřímnost k ostatním a vycházet vstříc všem možným nápadům
  • Proaktivitu v prezentování svých vlastních názorů

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč plně hrazené
  • 500 Kč měsíční příspěvek na penzijní pojištění
  • Výrobky pro svou potřebu
  • Příspěvky na významné soukromé události (svatba, narození dítěte)
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Dobré zázemí
  • Společné firemní aktivity
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3729700  Dátum zverejnenia: 1.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.