Obchodní referent/ka přímého prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost, která je předním distributorem podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní referent/ka přímého prodeje.

Náplň práce:

  • přijímání a následné zpracování klientských objednávek
  • přímý prodej zákazníkům
  • vystavování účetních dokladů v interním systému ABRA G3
  • denní komunikace se zákazníky a skladem
  • příjem peněz od zákazníků i řidičů
  • příjem zboží
  • zajištění externí dopravy
  • řešení reklamací, skladová evidence, inventury, denní kontroly skladových položek
  • aktivní spolupráce s účetním a obchodním oddělením
  • plnění dalších dílčích administrativních úkonů

Požadujeme:

  • dokončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici a znalost problematiky fakturace výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost ekonomického softwaru Abra výhodou
  • flexibilitu, aktivní přístup a týmového ducha
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování
  • ochotu učit se
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 dní dovolené navíc, zaměstnanecké slevy
  • místo výkonu práce: Praha - Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3732284  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.