Embedded C++ programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem hardware, software, FPGA, DSP a RF, a jejíž výsledky najdete v dnešních embedded systémech, testovacích a měřicích systémech a nejmodernějších komunikačních zařízeních, hledáme vhodné kandidáty na pozici Embedded C++ programátor.

Náplň práce:

  • práce v týmu vyvíjejícím firmware pro zdravotnické zařízení (tým je podporován architektem a scrum masterem)
  • podílení se na návrhu firmwaru
  • kódování a testování jednotek
  • dokumentace vlastního vývoje
  • přispívání k integračním testům a systémovým testům firmware

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru IT nebo elektrotechnika
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaný i mluvený projev)
  • minimálně 1 rok odborné praxe nebo dlouhodobé stáže
  • dobrá znalost vývoje embedded systémů, C ++ a prezentovatelné praktické zkušenosti
  • několikaleté zkušenosti s vývojem firmwaru pro mikrokontroléry
  • ochotu příležitostně cestovat za zákazníkem do Německa
  • řidičský průkaz skupiny B
  • velkou výhodou: zkušenost s prací v týmu, poskytnutí referencí o vývoji embedded firmwaru, schopnost vysvětlit koncepty, procesy a výsledky své práce
  • výhodou: obeznámení s agilním vývojem (scrum), zkušenost se zodpovědností za komplexní úkoly, povědomí o QA procesech a standardech, zkušenosti s vývojem zdravotnických prostředků podle ISO EN 62304 w, zkušenost s HW v Loop testování, nepřetržitou integrací a testem řízeným vývojem
  • komunikativnost, proaktivnost, flexibilitu a upřímnost

Nabízíme:

  • práci na HPP, či živnostenský list
  • dobré platové ohodnocení
  • šanci zlepšit osobní dovednosti absolvováním školení v metodice vývoje zdravotnických zařízení
  • plně vybavené kanceláře
  • zajímavé projekty s využitím posledních embedded technologií
  • zdarma občerstvení, káva, čaj
  • možnost využití měřicí techniky pro soukromé účely
  • částečný home-office
  • stravenky, flexibilní pracovní doba, skvělý tým
  • místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3734278  Dátum zverejnenia: 7.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.