Ředitel Jihoměstské majetkové a.s.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výběrové řízení na pozici ředitele Jihoměstské majetkové a.s.

Nabízíme Vám:

  • zázemí české společnosti s více jak desetiletou tradicí na trhu
  • perspektivní a zajímavou práci s možností vysoké míry seberealizace a spoluodpovědnosti za výsledky práce
  • možnost dalšího profesního růstu a sebevzdělávání, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, služební vozidlo, Notebook.
  • Pracovní pozice na dobu určitou do 31. 12. 2020
  • Zkušební doba 6 měsíců
  • Nástupní mzda ve výši 60.000,- Kč

Požadavky pro výkon funkce:

  • dosažené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
  • obor vzdělání – veřejná správa, právo, finance a ekonomika, regionální rozvoj a správa výhodou
  • řízení většího kolektivu zaměstnanců
  • znalost zákoníku práce, zákona o úřednících územních samosprávných celků, správního řádu
  • znalost zákona č. 131/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a dalších souvisejících předpisů
  • znalost postavení, činnosti a působnosti územních samosprávných celků a jejich orgánů, právní a ekonomický přehled o systému a fungování veřejné správy
  • řídící a koncepční práce, tvůrčí a analytické myšlení
  • organizační a rozhodovací schopnosti, umění jednat s lidmi
  • časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, seriózní vystupování
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. „B“ a řidičská praxe
  • znalost problematiky správy nemovitostí nebo facility managementu a orientace ve státní správě vítána

Náležitosti písemné přihlášky:

  • jméno, příjmení a titul zájemce
  • datum a místo narození zájemce
  • státní příslušnost zájemce
  • místo trvalého pobytu zájemce, tel. nebo e-mailové spojení uchazeče
  • číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího občana )
  • datum a podpis zájemce
  • datum možného nástupu

Součástí písemné přihlášky bude:

1. strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
3. cizí státní příslušník je povinen předložit obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem
4. úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
5. písemná představa o pozici, na kterou je přihláška poslána (v rozsahu jedné stránky A4)
6. Písemnou přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 27. 8. 2019

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3734923  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.