Programátor a správce web aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednu z předních společností v oblasti inovací pro informační a komunikační technologie, sháníme vhodného kandidáta na pozici Programátor a správce web aplikací.

Náplň práce:

  • Rozvoj a správa webových aplikací
  • Vývoj nových komponent pro stávající i nové webové aplikace
  • Účast na projektech souvisejících s rozvojem IT v rámci outsourcingu
  • Řešení problémů koncových uživatelů vznikajících při provozu webových prezentací zákazníků

Požadujeme:

  • Znalost Python
  • PHP, MySQL, GIT
  • Schopnost analýzy požadavků a návrh řešení
  • Ochotu učit se nové technologie a postupy
  • Komunikativnost a schopnost vystupovat u zákazníka i dodavatele
  • Zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni studia technických materiálů
  • VŠ/SŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost OS Linux, CMS Plone, DB Oracle nebo PostgreSQL výhodou
  • Orientace v open source CMS systémech (WordPress) výhodou
  • Základní znalost administrace Apache serveru a správy linuxových serverů výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Zajímavou, pestrou a zodpovědnou práci
  • Práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
  • Moderní technické zázemí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění, sport a rekreaci
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího osobního i profesního růstu
  • Lokalita pracoviště – Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3735158  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.