Obchodní zástupce - automotive

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, celoevropskou společnost, která se zabývá přímým prodejem spotřebního zboží a nářadí pro profesionální použití v oblastech průmyslu, autoopravárenství a stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – automotive.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • přímý prodej v terénu

Požadujeme:

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • vztah k autům
  • zkušenosti s přímým prodejem
  • bydliště v regionu
  • motivaci, profesionalitu projevu a příjemné vystupování
  • nadšení pro techniku či stavařinu velkou výhodou

Nabízíme:

  • důkladné zaškolení
  • auto i pro soukromé účely
  • telefon, tablet s klávesnicí
  • 5 týdnů dovolené
  • diety
  • motivační soutěže o zájezdy, slevy na firemní produkty
  • možnost kafeterie, výběru lepšího auta, životního pojištění
  • třísložková motivační mzda bez finančního stropu
  • místo výkonu práce: Plzeňský či Liberecký kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3737263  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.