Vedoucí provozní administrativy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilizovanou českou firmu zabývající se dodávkami pro distribuční společnosti v energetice již více než 25 let, hledáme vedoucí provozní administrativy se zaměřením na ekonomii a management systémů zejména dle norem ISO 9001, ISO 27001. Jde o činnosti vyžadující široký odborný rozhled. Vedoucí provozní administrativy bude v oblasti ekonomie mj. vytvářet reporty pro vedení společnosti a banky. V oblasti managementu systémů se jedná o přípravu integrovaného systému řízení k pravidelným auditům a spolupráci při jeho rozvoji. Očekáváme samostatnost a zodpovědný přístup k práci.

Kvalifikační předpoklady:

  • Pozice je určena absolventům ekonomických oborů středních nebo vysokých škol
  • Praxe v podnikové ekonomii vítána – není podmínkou, vhodného kandidáta si sami vyškolíme a vychováme

Odborné znalosti:

  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • Zkušenosti s účetnictvím
  • Zkušenost s používáním informačních systémů
  • Znalost managementu systémů dle norem ISO 9001, ISO 27001

Obecné schopnosti:

  • Schopnost týmové práce
  • Ochota učit se nové věci
  • Vítán je řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní české společnosti, která je více než 25 let na trhu
  • Práce na HPP
  • Motivující finanční odhodnocení
  • 5 týdnů dovolené + další benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3746285  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.