Obchodní zástupce – Salomon & Wilson

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Prague, Czechia

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na dovoz a distribuci světově uznávaných sportovních značek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – Salomon & Wilson.

Náplň práce:

  • Realizace obchodních schůzek s přidělenými zákazníky
  • Prezentace produktů v showroomu
  • Prodej sportovních značek Salomon & Wilson
  • Plnění denních, měsíčních a ročních plánů, za účelem zajištění prodejního růstu s přidělenými zákazníky
  • Identifikace prodejního potenciálu, návrh prodeje produktů a služeb, uzavírání prodejních objednávek
  • Úzká spolupráce s obchodními manažery
  • Úzká spolupráce s prodejním týmem a zákaznickým servisem, za účelem dosažení vysokého standartu péče o zákazníka

Požadujeme:

  • Čeština (výborná), znalost anglického jazyka (úroveň B1/B2)
  • Nutností je zkušenost s prodejem spotřebního zboží nebo zkušenost na obdobné pozici
  • MS Office, zejména Excel (středně pokročilá úroveň)
  • ŘP sk. B
  • Bakalářský titul
  • Orientace na cíl a zákazníka
  • Komunikativní a týmový hráč se sociálním cítěním
  • Vášeň pro sport s dobrými znalostmi produktů
  • Výhodou zkušenost s prodejem oděvů

Nabízíme:

  • HPP (práce na plný úvazek, flexibilní pracovní doba)
  • Možnost kariérního postupu
  • Přátelské a živé prostředí v mezinárodním týmu
  • Různorodé benefity (mobil, notebook, home office, stravenky, sleva na firemní výrobky, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, účast na zahraničních konferencích, firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, 13. plat, bonusy)
  • Místo výkonu práce: Praha 15 - Hostivař

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3756904  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.