Stavební technik Odboru správy majetku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaný

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, město ve Středočeském kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavební technik Odboru správy majetku.

Náplň práce:

  • zajišťování správy a údržby svěřených objektů a zařízení města
  • zajišťování revizí, oprav a údržby technických zařízení
  • zajišťování zřízení nových odběrných míst (elektřiny, plynu, vody a telefonu) včetně jejich převodu na jiné majitele
  • zajišťování realizace přidělených staveb jako stavebník (investor) obce

Požadujeme:

  • státní občan ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost
  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC (SW Microsoft Office)
  • praxe ve veřejné správě a v oblasti stavebnictví či při správě majetku výhodou
  • orientace v zákonech č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
  • dobrá znalost stavební projektové dokumentace, orientace v rozpočtech
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • znalost jednacího jazyka

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • možnost využití poukázek Ticket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné, periodické, lékařské prohlídky
  • možnost čerpání zdravotního volna – 3 dny
  • možnost poskytnutí bezúročných půjček
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: město Slaný

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3759971  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.