Technik montáže parkovacích systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele parkovacích a vjezdových systémů, turniketů a vstupenkových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik montáže parkovacích systémů.

Náplň práce:

  • Instalace parkovacích a vstupních systémů u klienta
  • Komunikace s klientem při předání díla
  • Občasné opravy u klientů
  • Zodpovědnost za materiálové zajištění zakázky
  • Cestování po celé ČR
  • Práce na dílně při přípravě zakázek
  • Pomoc při expedici zařízení k zákazníkům

Požadavky:

  • Min. vyučen v oboru Elektromechanik, SŠ – výhodou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Vyhláška č. 50
  • ŘP sk. B
  • Čtení technické dokumentace
  • Časová flexibilita, ochota cestovat po celé ČR
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 letou tradicí
  • Slušné platové ohodnocení (fix + proplácené přesčasy)
  • Firemní vůz pro pracovní účely
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Proplácení stravného a cestovních výdajů v rámci výjezdů
  • Sídlo společnosti Brno - Modřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3816840  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.