Trainee

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce, a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Trainee.

JAKO TRAINEE U NÁS POZNÁŠ:

  • Práci týmu servisu a náhradních dílů v divizi stavebních strojů a energetických systémů
  • Aktuální techniku a technologie ve stavebních strojích a energetických systémech
  • Práci technických školitelů v oblasti školení tech. znalostí servisních pracovníků
  • Preventivní péči o stroje prostřednictvím naší tribotechnické laboratoře
  • Jak náš tým řeší technické problémy na stavebních strojích a energetických systémech, a jak pracuje naše garanční oddělení
  • Práci v marketingu servisu a náhradních dílů, přípravu a realizaci řešení pro aftermarket, včetně e-biz řešení
  • Produkty v oblasti telematiky, náhradních dílů a další specifické řešení pro opravy strojů, které nabízíme a připravujeme
  • Řízení logistiky a cenotvorby náhradních dílů včetně podpory prodejních týmů v ČR

PŘIHLAS SE, POKUD:

  • Jsi absolvent VŠ nebo student posledních ročníků VŠ (technický obor)
  • Baví tě technika a chceš se v tomto oboru dále rozvíjet
  • Umíš komunikovat v češtině a angličtině
  • Jsi energická a sebevědomá osobnost s chutí něco dokázat

…a je radost s tebou pracovat

MŮŽEŠ U NÁS PRACOVAT:

  • Na částečný úvazek (objem hodin a rozvržení v týdnu si dohodneme)
  • Na plný úvazek
  • A můžeš k nám na centrálu do Modletic dojíždět naším firemním autobusem z Opatova

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3824345  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.