Junior účetní - kariérní růst

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Junior účetní – kariérní růst

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oboru stavební a interiérové výstavby s celorepublikovým rozsahem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior účetní.

Hledáme kandidáta, který se chce v daném oboru vzdělávat a profesně růst v rámci účetního oddělení – v horizontu 3 až 5 let na pozici hlavní účetní.

Náplň práce

  • zpracování a účtování vydaných a přijatých faktur
  • vedení a účtování pokladny, hotovostní příjmy a výdaje
  • kontrola pohledávek
  • zasílání upomínek
  • evidence docházky zaměstnanců a dovolenek, objednávky stravenek

Požadujeme

  • praxe s vedením účetnictví min. 1 rok
  • SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • znalost pravidel podvojného účetnictví, účetních standart
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • nástup možný ihned
  • Benefity: Bonusy/Prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, Životní pojištění
  • místo pracoviště: Praha - Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3840772  Dátum zverejnenia: 6.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.