Akademický pracovník – odborný asistent/docent/profesor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 40 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výuková činnost
• tvůrčí činnost – psaní odborných článků
• projektová činnost

Zamestnanecké výhody, benefity

• nadstandardní rozvojové a platové podmínky
• založení vlastního výzkumu s maximální podporou,
• možnost podílet se na přípravě nových studijních programů a předmětů
• místo výkonu práce: České Budějovice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

prestižní vysoká škola

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• minimálně Ph.D., nebo před dokončením, doc./prof. výhodou
• aktivní publikační činnost (WoS a Scopus)
• zkušenost s realizací výzkumných projektů a grantů
• znalost AJ na úrovni B2 – běžná komunikace a psaní článků i projektů
• aktivní účast při vytváření nových studijních programů
• 100% úvazek, nebo možnost snížení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3844209  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac