Junior účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která se specializuje na správu obytných domů, obchodních a administrativních center v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior účetní.

Náplň práce:

  • účtování dodavatelských/odběratelských faktur
  • účtování pokladních dokladů a interních dokladů
  • zpracování bankovních výpisů a jejich zaúčtování
  • příprava platebních příkazů
  • evidence majetku - zařazení, odpisy, vyřazení
  • závěrkové práce, příprava podkladů pro daňové přiznání
  • správa pohledávek
  • zpracování Zpráv o hospodaření pro SVJ
  • příprava podkladů pro vyúčtování služeb
  • administrativní činnosti – správa datové schránky, evidence příchozí a odchozí pošty, docházka na poštu, apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, I pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost účetních předpisů a souvisejících postupů výhodou
  • dobrá znalost MS Office, znalost SW POHODA výhodou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • ochota vzdělávat se
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • práce na HPP, zázemí v rodinné společnosti s vice jak 25letou existencí na trhu
  • benefity: mobil, lítačka zdarma, občerstvení na pracovišti (káva, nápoje), 3 sick days, 20 dní dovolené
  • místo výkonu práce: přímo ve společnosti, příjemný pracovní kolektiv – celkem 8 zaměstnanců (v účtárně celkem 3 účetní)
  • odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3845445  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.