Sales Manager – obor strojírenství/automotive

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která vyrábí velmi přesné a soustružené dílce pro automotive, letecký průmysl a elektrotechniku, hledáme Sales Manager – obor strojírenství/automotive.

Hledáme kandidáta s prokazatelnými obchodními zkušenostmi v oborech strojírenství a/nebo automotive, který má zájem se podílet na akvizici nových zákazníků po celé Evropě.

Náplň práce:

  • Budování dlouhodobých obchodně partnerských vztahů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Akvizice nových zákazníků
  • Marketingový průzkum trhu a koordinace tvorby nabídek
  • Pravidelná obchodní jednání s našimi zahraničními partnery
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • Reportovat vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • Minimálně 3 roky praxe na seniorní obchodní pozici
  • Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními zákazníky)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Schopnost týmové práce, dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní české společnosti s 20 letou tradicí
  • Přímý vliv na řízení společnosti a možnost kariérního růstu
  • Odměny a benefity odpovídající klíčové manažerské pozici
  • Fixní plat 60 – 90 000 Kč (dle zkušeností) + bonusy z prodeje
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • Nástup dohodou
  • Kancelář: Jihlava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3853371  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.