Dělník/dělnice ve výrobě doplňků stravy – Kanice u Brna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov - Kanice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta (výroba a balení doplňků stravy) hledáme manuálně zručné lidi do výroby.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost (práce s drobnými věcmi při vážení)
  • Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (možnost práce na jednosměnný provoz dle předchozí dohody)
  • Velmi dobrá znalost českého/slovenského jazyka (psaní výstupů, porozumění manuálů)

Náplň práce:

  • Práce se stroji na výrobu doplňků stravy
  • Navažování surovin
  • Míchání směsí
  • Potahování tablet a další odborné práce
  • Balení doplňků stravy

Nabízíme:

  • Práce na HPP (případně možnost IČO)
  • Řádné zaškolení
  • 20 – 25 000 Kč nástupní plat, po zapracování až 40 000 Kč (dle výsledků práce)
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Místo výkonu práce – Kanice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3854064  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.