Hlavní montér vodovodů a kanalizací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Řevnice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 48 000 Kč/měsíc38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Městská společnost EKOS Řevnice spol. s r. o. hledá pracovníka na pozici „Hlavní montér vodovodů a kanalizací“ v Řevnicích.

Náplň práce:

  • údržba a opravy vodohospodářských zařízení a ostatního majetku společnosti
  • montážní práce na drobných zakázkách v místě působení společnosti
  • podíl na pohotovostní připravenosti spojené s provozem vodovodů a kanalizací
  • vedení malého kolektivu pracovníků
  • běžná komunikace s odběrateli
  • základní administrativa (vedení skladu, evidence provedených prací, …)

Požadujeme:

  • výuční list v technickém oboru, maturita a SŠ vzdělání výhodou
  • praxi v technických oborech
  • schopnost samostatného rozhodování, zodpovědnost a schopnost základní komunikace s odběrateli
  • časovou flexibilitu v případě řešení havarijních stavů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní stav odpovídající práci s pitnou vodou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou nástup možný ihned

  • stabilitu Městem vlastněné společnosti a pracovní podmínky malých firem
  • práci v Řevnicích a nejbližším okolí
  • podmínky pro profesní rozvoj
  • odpovídající odměňování s průměrnou hrubou mzdou v rozsahu 38 – 48 tis. Kč/měsíc
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky)

Více informací p. Kodym 602 42 76 75

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3856214  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 38 000 - 48 000 Kč/měsíc38000 Kč/měsíc