Technická a servisní podpora/ Servisní technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchodní společnost, která zabezpečuje distribuci a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních technologií, hledáme Technickou a servisní podporu.

Náplň práce

  • Technická produktová podpora pro B2B zákazníky
  • Servisní podpora
  • Uvádění zařízení do provozu, servisní výjezdy

Požadavky

  • Vyučení v oboru elektro nebo chlazení
  • Znalost oboru
  • Vyhláška č. 50 výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B (servisní výjezdy v rámci ČR)
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Práce na IČO/HPP
  • Plat 40 – 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • 13. Plat
  • Stravenky, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům, automobil k pracovním účelům
  • Technické vybavení
  • Hlavní místo výkonu práce: Praha Hostivař (kanceláře), výjezdy v rámci ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3857209  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.