Technická a servisná podpora/Servisný technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, veľkoobchodnú spoločnosť, ktorá zabezpečuje distribúciu a dodávku vzduchotechnických a klimatizačných technológií, hľadáme Technickú a servisnú podporu.

• Technická produktová podpora pre B2B zákazníkov
• Servisná podpora
• Uvádzanie zariadení do prevádzky, servisné výjazdy

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemie prosperujúcej spoločnosti
• Prácu na IČO / HPP
• Plat 1200 - 2000 € (podľa skúseností)
• 13. Plat
• Stravné lístky, Multisport kartu, príspevok na dôchodkové pripoistenie a životné poistenie
• Mobilný telefón, automobil na pracovné účely
• Technické vybavenie
• Hlavné miesto výkonu práce: Západné Slovensko, Morava
• Office v Bratislave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchodnú spoločnosť, ktorá zabezpečuje distribúciu a dodávku vzduchotechnických a klimatizačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Vyučenie v odbore elektro alebo chladenie
• Znalosť oboru
• Vyhláška č. 50 výhodou
• Vodičský preukaz sk. B (servisné výjazdy v rámci Slovenska)
• Spoľahlivosť, zodpovednosť
• Flexibilita

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3857529  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac