Investiční specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, bankovní institut působící na českém kapitálovém trhu, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Investičního specialisty

Koho hledáme?

  • Baví Vás komunikovat s lidmi a jsou Vašim koníčkem investice a pojistné produkty?
  • Máte rychlé a logické uvažování? Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

  • Poskytovat podporu bankovním poradcům v oblasti investičních a pojistných produktů
  • Pomáhat a podporovat bankovní poradce ve zlepšování odborných prodejních dovedností, poskytování zpětné vazby
  • Vytvářet návrhy finančních plánů po naše klienty s cílem naučit to i bankovní poradce
  • Mít zodpovědnost za odborný a profesní rozvoj bankovních poradců
  • Mít spoluzodpovědnost za plnění obchodního plánu v oblasti depozitních, investičních a pojistných produktů
  • Aktivně ve spolupráci s bankovními poradci vyhledávat nové obchodní příležitosti

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení, kde se seznámíte s našimi produkty a procesy
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty a spolupráci s kolegy

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost bankovních produktů a služeb (primárně investiční a pojistné produkty), postupů a systémů
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Znalost prodejních procesů a principů obsluhy klientů a schopnost aktivně je využívat v praxi
  • Schopnost motivovat a předávat své znalosti a dovednosti
  • Schopnost řešit konfliktní situace s externími klienty
  • Prezentační dovednosti
  • Vyjednávací schopnosti

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Bohatou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zam. podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod,Žďár nad Sázavou, Bystřici nad Pernštejnem, Ledeč a Světlou nad Sázavou, Chotěboř, Nové Město na Moravě a Velké Meziříčí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3865534  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.