Projektový inženýr kvality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje projekty v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový inženýr kvality.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vypracování Příručky kvality projektu a její projednání se zákazníkem
  • Vypracování realizačních I&T programů a jejich projednání se zákazníkem a/nebo inspekční organizací
  • Dozorování / provádění inspekcí a kontrol dle I&T programů (případně dle I&T plánů) ve výrobě a na montáži
  • Zajišťování a koordinace posouzení technického návrhu a pevnostních výpočtů od příslušných inspekčních / dozorčích orgánů
  • Zajišťování a koordinace činností vedoucích k získání příslušné certifikace/povolení pro dodávky do jednotlivých států
  • Hodnocení dodavatelů a spolupráce při jejich výběru
  • Přenesení požadavků na kvalitu do nákupních kontraktů a jejich projednání s dodavateli
  • Organizovaní a koordinování inspekcí / kontrol prováděných zákazníkem a/nebo inspekční organizací
  • Spolupráce při řešení neshod a reklamačních řízení

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání technického směru

  • Praxi v kontrole svárů (strojírenství, stavebnictví), ideálně v prostředí energetiky (tlakové nádoby, potrubí) - případně praxi na některé z těchto pozic svářečský inženýr, svářečský technolog, svářečský specialista, svářečský praktik.
  • Znalost Evropské směrnice PED 2014/68/EU
  • Znalost ISO 9001, system managementu kvality
  • Znalost ASME Code - výhodou
  • Znalost cílů Integrovaného systému, procesů zlepšování
  • Projektový management ISO 10006:2004
  • Znalosti mezinárodních, evropských a národních Standardů (ISO, EN, ČSN, DIN, GOST…) - vyhodou
  • Procesy zkoušení a vyhodnocování (NDE, NCR …)
  • AJ, popř. NJ, RJ – komunikace s dodavateli
  • ŘP sk.B
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Znalost tech. dokumentace
  • Asertivita, komunikační schopnosti
  • Orientace na zákazníka
  • Inovativní myšlení a jednání
  • Orientace na výsledek
  • Schopnost řešení problémů a rozhodnost

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností (fix + bonusy za zah. projekty)
  • Roční odměny dle výsledků projektů
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • Firemní vůz pro účely služebných cest
  • Notebook, mobil
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Penzijní spoření
  • Firmou hrazené jazykové kurzy
  • Možnost postupu v rámci oddělení
  • Místo výkonu práce: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3868586  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.