Personální konzultant/ka - získej praxi v HR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již 12 rokem. Momentálně hledáme nového parťáka/parťačku, která posílí náš HR tým!

Hledáme člověka, který chce pracovat (práce máme dost!) a baví ho komunikovat s lidmi. Pokud nemáš zkušenosti v oblasti personalistiky, nevadí – vše potřebné tě naučíme!

Jaká by byla tvoje náplň práce?

  • Našim klientům pomáháme najít ty nejlepší kandidáty na trhu a obsazovat pozice napříč celým trhem. Tvoje práce by tady spočívala především v aktivním hledání zajímavých kandidátů v databázích a vedením telefonických pohovorů. S tím je samozřejmě spojená práce na počítači a administrativa - tvoření a vkládání inzerátů na pracovní portály, tvorba reportů, práce s Outlookem a interním systémem apod.

Co od tebe očekáváme?

  • Zájem o HR oblast
  • Angličtinu na komunikativní úrovni – telefonická komunikace s kandidáty v AJ
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, zejména pro psaní reportů pro naše klienty
  • Práce na PC – Outlook, Word, interní systém

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci, která dává smysl a má své výsledky – pomůžeš najít lidem práci a klientům obsadit hledané pozice
  • Získat praxi v HR, zaškolení od zkušených kolegů je samozřejmostí
  • Možnost práce na HPP (27 000 Kč nástupní fixní plat + bonusy za zpracování a obsazení pozice) nebo DPP (minimálně 3 celé dny v týdnu, 130 Kč fix + bonusy)
  • Roční soutěž o 10 000 Kč
  • Kvartální odměny na základě splněných targetů
  • Měsíční motivační soutěže o konzultanta/ku daného měsíce (výhrou je příspěvek na gastro zážitek, relax&kosmetiku, kulturu, oblečení a módní doplňky a další)
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Firemní akce, které stojí za to (teambuldingy v průběhu roku – bowling, badminton, laser game; a vánoční večírek)
  • Stolní fotbálek a firemní turnaje
  • Kanceláře v centru Prahy (nedaleko Náměstí Míru – výborná dostupnost MHD)

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a my Ti řekneme víc.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3872586  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 130 Kč/hod.