Účetní/personalista/-ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, správní úřad, který je podřízen ministerstvu vnitra, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní/personalista/-ka.

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetnictví OSS
  • zpracování účetních závěrek
  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • zpracování mezd
  • statistické výkazy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v oblasti mzdové a personální agendy
  • uživatelskou znalost práce na PC – Excel, Word, SAP – výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • ochota učit se novým věcem
  • týmového hráče
  • pečlivost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a serióznost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, popř. DPČ
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • moderně vybavené a dopravně dostupné pracoviště
  • benefity: 25 dní dovolené, zdravotní/indispoziční volno, pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 100,- Kč, vzdělávací kurzy/školení
  • termín nástupu: ihned
  • místo výkonu práce: Praha 3 – Žižkov

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3873000  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.