Automechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost založenou v Liberci slavným automobilovým závodníkem a provozující autorizovaný servis vozů Volkswagen a Škoda s dlouholetou tradicí v autoopravárenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanika.

Náplň práce:

  • Servis motorových vozidel značky Volkswagen a Škoda
  • Práce s nejmodernější technikou
  • Komunikace s kolegy

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik
  • Praxi minimálně 2 roky na pozici automechanik nebo autoelektrikář
  • Znalost automobilové technologie
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost
  • Praxe v autorizovaném servisu koncernu VW nebo Škoda - výhodou

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Roční bonusy
  • Dobrý pracovní kolektiv
  • Moderní a čisté prostředí
  • Práce v centru Prahy, hned u zastávek MHD
  • Další vzdělávání, školení v oboru a rozšiřování osobní kvalifikace
  • Získání odborných certifikátů
  • 5 denní jednosměnný provoz bez SO a NE
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Zaměstnanecký program na zapůjčení vozu
  • Další firemní benefity
  • Místo výkonu práce: Praha - Vršovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3874698  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.