Zkušební technik - měření dopravního značení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá měřením dopravního značení, hledáme Zkušebního technika - měření dopravního značení.

V rámci své práce budete:

  • provádět zkoušky vodorovného a svislého dopravního značení v terénu (v rámci ČR a případně Rakousku, Slovensku a Německu) i laboratoři v době mimosezónní
  • připravovat zkušební záznamy a protokoly
  • v průběhu sezóny (březen – listopad) zejména měřit dopravní značení měřícím vozidlem v plném provozu

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou - technického směru výhodou
  • praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • praxe z fyzikální laboratoře výhodou
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • velmi dobrou znalost práce s Microsoft Excel (práce s tabulkami, naměřené hodnoty se převádí do grafů a vytváří se výstupy, Makro data)
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni – komunikace se zákazníky v zahraničí
  • pečlivost, pozornost, samostatnost
  • technické myšlení
  • ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí (jednodenní nebo 2-3 denní výjezdy)

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • 25 – 35 000 Kč plat (dle zkušeností)
  • diety dle vyhlášky ministerstva financí za práci v zahraničí
  • 13. plat a roční osobní ohodnocení až do výše jednoho měsíčního platu
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • stravenky
  • vzdělávání podporované zaměstnavatelem – jazykové kurzy angličtiny/němčiny, kurzy Excelu či laboratorní školení hrazené zaměstnavatelem
  • kancelář: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3881450  Dátum zverejnenia: 28.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.