Manažer/ka rozvoje města

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, město ve Středočeském kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer/ka rozvoje města.

Náplň pracovní činnosti:

  • zajišťování a koordinace veškerých činností, souvisejících se strategickým plánováním rozvoje města
  • vyhledávání možností externího financování rozvojových projektů města, zejména komplexní zajišťování činností při přípravě a realizaci investičních projektů, spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU, IROP a národních fondů
  • samostatné plnění dalších činností na úseku rozvoje města

Obecné předpoklady:

  • státní občan ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost

Požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání technického, příp. ekonomického směru (min. Bc.)
  • obecná orientace v zákonech č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
  • praxe v oblasti dotačních programů výhodou
  • dobrá znalost stavební projektové dokumentace, orientace v rozpočtech
  • manažerské dovednosti
  • velmi dobrá znalost práce na PC (SW Microsoft Office)
  • iniciativa, samostatnost a kreativita při řešení úkolů
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • trestní, občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • možnost využití poukázek Ticket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné, periodické, lékařské prohlídky
  • možnost poskytnutí bezúročných půjček
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Manažer/ka rozvoje městaOdpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3881725  Dátum zverejnenia: 28.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.