Servisní technik – zabezpečovací systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na zabezpečení, vyhledávání a monitoring vozidel, motocyklů, lodí nebo techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – zabezpečovací systémy.

Náplň práce:

  • příprava technologie pro vyhledávání odcizených předmětů v domovské firmě v Praze
  • práce ve výškách - montáž anténních systémů na vysílačích a budovách
  • výstavba a servisní činnost po celé ČR - ochota cestovat
  • zámečnické a elektro údržbové práce
  • zapojování rozvaděčů

Požadujeme:

  • SOU s maturitou v oboru elektro nebo strojní
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • manuální zručnost
  • znalost práce s PC
  • časová flexibilita a spolehlivost
  • aktivní přístup k práci a chuť se učit
  • vyhlášky 50/78 Sb. - výhodou

Nabízíme:

  • mzda 28.000 - 30.000,-Kč hrubého
  • práci na HPP
  • pracovní doba standardně od 8:00 do 16:30 hodin, v případě výjezdu na montáž např. na Moravu časová flexibilita, vyjíždí se např. v 6:00 hodin a návrat později
  • příjemné pracovní prostředí, čtyř členný kolektiv
  • zapracování a zaškolení v rámci elektro - osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., zámečnictví - svářečský kurz, práce ve výškách - školení s horolezeckou technikou
  • zaměstnanecké benefity: stravenky 60,-Kč, mimořádné odměny, služební mobil i pro soukromé účely

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3892353  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc