Full Stack Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti podnikové digitalizace, která nabízí kompletní vývoj produktů od průmyslového designu až po softwarové inženýrství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Full Stack Developer.

Koho hledáme? Hledáme technicky zdatného a zapáleného člověka, který do našich projektů přinese nové a neotřelé nápady. Výsledky naší práce jsou využívány v mnoha různých odvětvích, ale především se uplatňujeme v kosmickém průmyslu, lékařství a inteligentních zařízeních. Navrhujeme embedded zařízení, architekturu komplexních systémů, bezpečnost informačních systémů, umělou inteligenci, UI/UXdesing a tento seznam se dále rozrůstá!

Náplň práce

  • Týmová spolupráce na návrhu specifikací pro nové funkce a vylepšení systému
  • Vývoj nových funkcí
  • Navrhování a vedení při navrhování a implementaci nové architektury pro platformu
  • Tvorba nových aplikací od začátku

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání (B.Sc., M.Sc., PhD)
  • Ambiciózní přístup a dobré komunikační schopnosti
  • Plynulá angličtina (na technické úrovni)
  • Zkušenosti s vývojem aplikací nebo analýzou dat
  • Velmi dobrá znalost HTML5/CSS/JavaScript pro Front-End Development
  • Znalost Python, JavaScript nebo další moderní programovací jazyky
  • Znalost základních frameworků jako Django, Vue, Apache Solr, Angular, Elastic Search, ReactJS nebo Flutter
  • Výhodou je zkušenost a znalost ReactJS frameworku a nástrojů pro návrh UI/UX
  • Výhodou je znalost DevOps pro kontinuální integraci a rozvinutí
  • Výhodou je zkušenost z těchto oborů: zdravotnictví, automotive, fintech, energetika, kosmický průmysl
  • Výhodou je znalost zdravotnického informačního systému a standardů pro výměnu dat jako je HL7 (FHIR) nebo open source nástroje jako je rámec interoperability IHE Gazelle eHealth
  • Výhodou je zájem o technologii distribuované účetní knihy/Blokchain

Nabídka

  • Normální pracovní prostředí, náročné úkoly, kde si otestujete své znalosti, případně něco přiučíte (zde se obvykle píše skvělé pracovní prostředí a snadná práce, ale fakt věříte, že měnit svět lze při fotbálku?)
  • Projekty, které tvoří budoucnost a mají pozitivní dopad na rozvoj společnosti
  • Uvolněná atmosféra menší strojírenské společnosti
  • Vývoj pokročilých systémů v různých oblastech (blockchain/kosmický průmysl/zdravotnictví...)
  • Skvělá příležitost k růstu a učení se novým věcem
  • Nezávislé týmy bez nesmyslného tlaku
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home-office
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný tarif
  • Místo výkonu práce: Praha 3 – Žižkov/Plzeň

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3909457  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.