Projektant trubních sítí vody a kanalizace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové, železniční tratě a stavby, městské komunikace a silniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Projektant trubních sítí vody a kanalizace.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Projektování v Autocadu a v profesních programech
  • Konzultace s klientem
  • Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
  • Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy
  • Řešenou oblastí jsou projekty přeložek a přípojek trubních sítí vody a kanalizace, hydrotechnické posudky, vodohospodářské řešení staveb

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti trubních sítí (případně alespoň základní znalosti např. ze školních projektů)
  • Znalost programu AutoCAD a profesních nástaveb
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Anglický jazyk - výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace) hrazené zaměstnavatelem
  • Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba – dle Vašich individuálních potřeb
  • Moderní kanceláře: v centru Prahy, Holešovice (výborná dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3914877  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.