Vedoucí oddělení investiční přípravy staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení investiční přípravy staveb.

Náplň práce:

  • Vedení menšího týmu specialistů, který zajišťuje projektovou/inženýrskou přípravu silničních staveb se zaměřením na novostavby
  • Zajištění expertního posouzení projektových dokumentací silničních staveb ve fázi studie/DÚR/DSP/zadávací dokumentace
  • Uplatňování dopravně-inženýrských pohledů a principů BESIP v projektové přípravě silničních staveb
  • Práce na koncepci rozvoje silničních dopravních staveb
  • Spolupráce při tvorbě metodik a technických předpisů v oblasti silničních dopravních staveb

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou)
  • Orientace v problematice přípravy staveb (projektová i inženýrská)
  • Orientace v problematice dopravního inženýrství
  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatný a systémový přístup, aktivitu, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na rozvoji silniční sítě, možnost být součástí přípravy nejvýznamnějších silničních dopravních staveb v regionu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (školení, konference, spolupráce při zpracování technických předpisů)
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, bezplatná jazyková výuka, Multisport karta, možnost využití rekreačních zařízení, mobilní telefon, notebook)
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života s pracovním
  • Nástup dle dohody
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3923681  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.