Vedoucí kuchyně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dobřichovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, domov pro seniory, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici vedoucí kuchyně.

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxi v oboru
  • Praxi ve vedení malého týmu (do 5 lidí) výhodou
  • Praxi ve vaření pro seniory – výhodou
  • Odpovědnost, důslednost, spolehlivost, flexibilitu
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Uživatelskou znalost práce s PC (kancelářské programy)
  • Základní znalost hygienických norem

Náplň práce:

  • Výroba dietních jídel v rozsahu podle dietního systému závazného pro zdravotnická zařízení
  • Výroba jídel s dvojím a vyšším omezením a výroba technologicky náročných teplých jídel
  • Sestavování jídelníčků
  • Vedení malého týmu (do 5 lidí)

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v rozvíjející se oblasti služeb pro seniory
  • Příjemné pracovní prostředí v úzkém kolektivu zaměstnanců
  • Možnost stravování
  • Odměny
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce Dobřichovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3930815  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.