Sales konzultant pro značku Dermalogica

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales konzultant pro značku Dermalogica

Jaký je profil vhodného kandidáta?

  • Prokazatelné zkušenosti s obchodní činností (nejedná se o juniorní pozici)
  • Obchodní talent se zaměřením na zákazníka (převzetí aktuální klienty a získávání nové)
  • Zájem a přirozenou orientaci v oblasti pleťové kosmetiky
  • Anglický jazyk na úrovni B1 (rozumím a dorozumím se na úrovni) výhodou
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zdravotní vzdělání je velikou výhodou
  • Reprezentativní vzhled a vyjadřování
  • Aktivita na sociálních sítích

Bez čeho se u nás dále neobejdete?

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, silné komunikační dovednosti
  • Zájem o zdravou a krásnou pleť

Co vám na oplátku nabízíme?

  • Smlouva jako OSVČ
  • Pevná a pohyblivá složka mzdy dle výsledků
  • Možnost využití firemního nebo vlastního auta
  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Účast na mezinárodních školeních, eventy, pracovní cesty do zahraničí (Anglie, USA, Thajsko a další.)
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Produkty k osobní potřebě
  • Místo působení: Brno (oblast Morava)
  • Nástup je možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3930816  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.