HR Specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému, hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Specialista.

Náplň práce:

  • Kompletní agenda náboru a nástupů zaměstnanců
  • Správa pracovně právní dokumentace
  • Spoluvytváření a udržování HR controllingu
  • Organizace vstupních školení včetně LP
  • Zajištění oběhu dokumentů
  • Komunikace a spolupráce s ostatními organizačními útvary
  • Evidence smluv a vytváření smluv
  • Příprava podkladů pro měsíční uzávěrku mezd a pravidelná komunikace se mzdovou účetní
  • Komunikace s úřady státní správy

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost práce na PC, programy MS office
  • Výhodou znalost Okbase a Helios Green
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • Vyzrálá, samostatná a sebevědomá osobnost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Odpovědný a proaktivní přístup
  • Loajalitu a časovou flexibilitu
  • Schopnost vždy pracovat přátelským, profesionálním a diskrétním způsobem
  • Schopnost pracovat pod stresem

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Nástup možný ihned
  • Stravenky
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce Jihlava (s dojížděním do Prahy)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3943215  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.