Vedoucí právního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, hledáme na pracoviště veřejných zakázek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí právního oddělení.

Hlavní náplň činnosti:

  • Zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace
  • Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv
  • Aplikace zákona o zaměstnanosti, zákona o zadávání veřejných zakázek, občanského zákoníku, zákoníku práce a dalších předpisů
  • Vytváření návrhů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností nebo právní úpravy věcí dosud zákony neupravených nebo komunitární předpisy a zpracovávání zásadních komplexních stanovisek k těmto předpisům

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta v magisterském programu, obor právo, praxe min. 5 let
  • Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou
  • Základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou
  • Vysoké pracovního nasazení, odolnost proti stresu
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • Občanská bezúhonnost
  • Znalost angličtiny (smlouvy, mezinárodní projekty v AJ)
  • Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní ohodnocení po zkušební době
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
  • Pružná pracovní doba – pevná část 9:00 - 14:00h
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní dětská skupina
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na stravování – závodní stravování
  • Dovolená v délce 5ti týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Nástup 1.9. nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce - Praha 10

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3943608  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.