Vedúceho predaja / obchodný zástupca pre Slovensko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, konzorcium - združenie renomovaných výrobných podnikov, ktoré sa špecializujú na výrobu dotykových termostatov, elektrického podlahového vykurovania a ochranných systémov s vykurovacími káblami, hľadáme vhodné kandidáty na pozíciu pre Vedúceho predaja / obchodný zástupca pre Slovensko.

Náplň práce:
• Obchodné a marketingová práca – návštevy nových partnerov, vytvorenie obchodných partnerov v regiónoch, vyhľadávanie a riadenie zákaziek a riadenie pre:
o Elektrické podlahové káblové vykurovanie
o Ochranné systémy pomocí vykurovacích káblov
• Poradenské služby, školenie pre odbornú verejnosť ako používať a inštalovať výrobky spoločnosti
• Pracovať na základe akčného plánu pro daný rok, ktorý odráža ciele spoločnosti
• Technické a obchodné poradenstvo pre partnerov a zákazníkov spoločnosti

Požadujeme:
• Profesionálne obchodné schopnosti predať
• Ovládanie Microsoft office
• Angličtina vítaná
• Technické zázemie elektro vítané
• Vodičský preukaz sk. B
• Schopnosť samostatne vyhľadávať zákazky a nadväzovať obchodnú spoluprácu s firmami

Nabízíme:
• Najlepšie práca na IČO - fixný plat plus provízia. Po dohode ako zamestnanec
• Home office - SLOVENSKO
• Notebook, telefón, internet, dáta projektor, auto
• Miesto výkonu práce celé Slovensko
• Plat 1300 EUR - 2500 EUR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Konzorcium - združenie renomovaných výrobných podnikov, ktoré sa špecializujú na výrobu dotykových termostatov, elektrického podlahového vykurovania a ochranných systémov s vykurovacími káblami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3967533  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac