Product manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního online specialistu na prodej telefonů, tabletů, audia-videa a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Product manager.

Náplň práce:

  • Správa a rozvoj svěřeného portfolia – kategorie mobilní telefony
  • Pravidelná komunikace s dodavateli a vendory
  • Cenotvorba, monitoring konkurence, podpora kampaní
  • Plánování a zajištění zásob (kontrola stavu skladů a obrátkovost)
  • Spolupráce s oddělením marketingu v rámci podpory prodeje produktů
  • Udržování přehledu o plánovaných novinkách a akcích
  • Spolupráce s B2B obchodníky při vyřizování poptávek, dostupností

Požadujeme:

  • Orientace v technice, konkrétně mobily, tablety, notebooky a příslušenství
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2-5 let
  • Proaktivní přístup, orientace v číslech
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni, češtinu jako rodný jazyk

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace
  • Nejnovější technologie k dispozici
  • Příjemný pracovní kolektiv, kancelář v samém centru Prahy
  • Zaměstnanecké slevy
  • MacBook a iPhone nebo jiný telefon dle Vašeho výběru s tarifem, i k soukromým účelům
  • Kurzy angličtiny v kanceláři
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti, teambuildingy, akce mimo pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3969169  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.